Hotel Breukelen
Fietsen langs de Vecht
Fietsen langs de Vecht
Genieten van het voorjaar langs de Vecht. Door de centrale ligging van hotel Breukelen is het mogelijk tal van verschillende bezienswaardigheden te bekijken. De omgeving leent zich om eindeloos te wandelen of om heerlijke fietstochten te maken door de uitgestrekte natuur.
Tevens liggen op een steenworp afstand verschillende pittoreske dorpjes, maar ook de grote steden als Amsterdam en Utrecht.
Wij hebben voor het voorjaar een nieuw arrangement voor u samengesteld; Fietsen langs de vecht
U wordt ontvangen met een welkomstcocktail en borrelgarnituur in onze bar “de Kers”, na een ontspannen nacht in een van onze luxe standaardkamers staat ’s morgens vroeg een uitgebreid ontbijtbuffet op u te wachten. Na het ontbijt staan de fietsen voor u klaar. U krijgt van ons een prachtige fietstocht langs de Vecht, welke wij speciaal voor u hebben geselecteerd.
Dit arrangement is inclusief:
- Een dag gratis fietshuur
- Een welkomstcocktail in onze bar of op het terras
- Een overnachting in een van onze luxe standaard kamers
- Uitgebreid Live Cooking ontbijtbuffet
- Fietsroutes langs de Vecht
Prijs: vanaf € 59,00 p.p.
Voor dit arrangement geldt:
- Dit arrangement is tevens uit te breiden met een speciaal 3-gangen keuzemenu voor € 25,- p.p.
- De prijs is samengesteld op basis van een tweepersoonskamer.
- Voor eenpersoonsgebruik geldt een toeslag van € 35,- per nacht.
- Aankomst op vrijdag. zaterdag of zondag. Het arrangement is boekbaar van 1 maart tot en met 31 augustus 2012.

